Dallime mes rishikimeve të "Urdhëri Sovran Ushtarak i Maltës"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{ShtetPrototip | EMRIISHTETIT = Sovrano Militare Ordine Ospedaliero di San Giovanni di Gerusalemme di Rodi e di Malta | EMRI NË SHQIP = Urdhri Sovran Ushtarak Spit...)
 
vNo edit summary
| EMRI NË SHQIP = Urdhri Sovran Ushtarak Spitalorë i Shën Xhovanit të Jeruzalemnit të Rodit dhe Maltës
| EMRIISHQUAJTUR = Urdhri i Maltës
| SKEDA_FLAMURI = File:Flag of the Sovereign Military Order of Malta.svg
| SKEDA_EMBLEMA = Coat of Arms of the Sovereign Military Order of Malta.svg
| SKEDA_EMBLEMA_MADHESIA = 90px
3.535

edits

Menyja e lëvizjeve