Ndryshimi mes inspektimeve të "3 dhjetor"

Jump to navigation Jump to search
86 bytes added ,  8 vjet më parë
v
v (3 Dhjetor u zhvendos tek 3 dhjetor dhe u krijua një faqe përcjellimi)
v (→‎Vdekje: Godo)
 
== Vdekje ==
* [[2000]] - [[Gwendolyn Brooks]], shkrimtare amerikane
* [[2011]] - [[Sabri Godo]], politikan, shkrimtar dhe skenarist shqiptar. (l. 1929)
 
== Festa dhe përvjetorë ==
3.535

edits

Menyja e navigimit