Dallime mes rishikimeve të "Stampa diskutim:TungWiki"

Jump to navigation Jump to search
(→‎IPs: seksion i ri)
Ju lutem zevendesoni Holandisht me Nederlands.--[[Përdoruesi:Olsi|Olsi ]] 3 qershor 2011 22:21 (CEST)
 
== IPs dhe Pesë shtyllat==
 
Eshte e mundur qe te shtojme dicka per ata qe futen me IP address, ne menyre qe t'i shtyjme te krijojne nje llogari?[[Përdoruesi:Sportishqiptar|Sportishqiptar]] 8 nëntor 2011 21:57 (CET)
:Gjithashtu eshte e mundur te futen [[Wikipedia:Pesë shtyllat]] ne kontekst?[[Përdoruesi:Sportishqiptar|Sportishqiptar]] 21 dhjetor 2011 20:55 (CET)

Menyja e lëvizjeve