Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Euriditi"

Jump to navigation Jump to search
→‎Please check: seksion i ri
(→‎Please check: seksion i ri)
::::Pershendetje Euriditi, ndoshta do ishte mire te kishte nje arkive per artikujt qe kryhen gjate ketij projekti, ndoshta jo per cdo jave por per cdo muaj.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] 28 dhjetor 2011 23:06 (CET)
:::::E drejte, Liridon. Do shikoj se si ta zgjidh. Artikujt e krijuar gjate vitit do te ruhen ne nje faqe, ndersa ato te muajt te fundit do te mundohem ti afishoj me ndonje stampe tek ndonje faqe psh ne te djathte te faqes Sugjero artikuj. Gjithesei kjo eshte java e dyte e proves dhe do te shohim cnevoja te tjera do te dalin ne menyre qe ti zgjidhim, e vitin tjeter te niset pune normalisht. - '''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 28 dhjetor 2011 23:15 (CET)
 
== Please check ==
 
Hello Euriditi. Could you please check what [http://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/Deuron this user does] ? That's strange to create an account and to remove a category on ten pages within three minutes (that's very fast). Could you please take a look at it ? Greetings, -- [[Përdoruesi:Quentinv57|Quentinv57]] 29 dhjetor 2011 20:54 (CET)

Menyja e lëvizjeve