Dallime mes rishikimeve të "Leci"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  10 vjet më parë
No edit summary
 
==Demografia==
Nga 502 banor sa kishte në vitin 1948 numri i banorëve ka rënë në 266 ne rexhistriminregjistrimin e vitit 2011 te mbajtur ne Serbi.
 
Dikur i banuar nga shqiptarët, ndërsa tash vetëm nga serbët dhe malazezët kolonizator.

Menyja e lëvizjeve