Ndryshimi mes inspektimeve të "Bukova"

Jump to navigation Jump to search
35 bytes removed ,  9 vjet më parë
Rejected the last 2 text changes (by 46.99.251.50dhe Luckas-bot) and restored revision 659322 by Luckas-bot
v (r2.7.1) (roboti shtoj: fr:Boukovo (Bitola))
(Rejected the last 2 text changes (by 46.99.251.50dhe Luckas-bot) and restored revision 659322 by Luckas-bot)
 
== Demografia ==
ai mangupi
 
== Ekonomia ==
[[bg:Буково (Община Битоля)]]
[[en:Bukovo]]
[[fr:Boukovo (Bitola)]]
[[mk:Буково]]
[[pl:Bukowo (gmina Bitola)]]

Menyja e navigimit