Ndryshimi mes inspektimeve të "Bukova"

Jump to navigation Jump to search
24 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.6.4) (roboti shtoj: fr:Boukovo (Bitola)
(Rejected the last 2 text changes (by 46.99.251.50dhe Luckas-bot) and restored revision 659322 by Luckas-bot)
v (r2.6.4) (roboti shtoj: fr:Boukovo (Bitola))
[[bg:Буково (Община Битоля)]]
[[en:Bukovo]]
[[fr:Boukovo (Bitola)]]
[[mk:Буково]]
[[pl:Bukowo (gmina Bitola)]]

Menyja e navigimit