Dallime mes rishikimeve të "Jay-Z"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
 
Ai u martua amerikane R & B superstar Beyonce Knowles më 4 prill, 2008. [10] Më 11 dhjetor, 2009, Jay-Z është renditur si artist 10-të më të suksesshme të viteve 2000 nga Billboard dhe të rangut si artist 5 solo lartë mashkull dhe si rapper 4 top prapa Eminem, Nelly, dhe 50 Cent.
==FilLimiFillimi i Kariers==
 
==Kariera si Muzikant==
==Diskografia==

Menyja e lëvizjeve