Ndryshimi mes inspektimeve të "3 dhjetor"

Jump to navigation Jump to search
4 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.2+) (roboti shtoj: os:3 декабры)
== Vdekje ==
* [[2000]] - [[Gwendolyn Brooks]], shkrimtare amerikane
* [[2011]] - [[Sabri Godo]], politikan, shkrimtar dhe skenarist shqiptar. (l. [[1929]])
 
== Festa dhe përvjetorë ==

Menyja e navigimit