Dallime mes rishikimeve të "Dollia e dasmës sime"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
<!-- ... këtu fillon tabela ... -->
{{InterMovie|
|Emri=DOLLIA E DASMES SIME
|Foto= [[Figura:Filmi Dollia e dasmës sime.jpg|280px|center]][[Figura:Filmi Dollia e dasmës sime1.jpg|280px|center]]
|TitullFilmFoto=Filmi Dollia e dasmës sime.jpg
|TitullFilm=
|TitullOrg=Dollia e dasmës sime
|VendiProd=[[Shqipëri]]
|VitiProd=[[1978]]
|Minuta= 70 minuta
|Gjuha=[[Shqip]]
|Aktori7=[[Thimi Filipi]]
|Aktori8=
|Foto2=Filmi Dollia e dasmës sime1.jpg
|}}
<!-- ... këtu përfundon tabela ... -->
 
=== Informacion ===
|'''Dollia e dasmës sime''' është një [[Lista e filmave shqip|film shqip]] i krijuar në vitin {{F|1978}}.
{| {{Tab1}}
|-
|'''Dollia e dasmës sime''' është një [[Lista e filmave shqip|film shqip]] i krijuar në vitin {{F|1978}}.
|-
|}
 
=== Përmbajtja e filmit ===
{| {{Tab1}}
|-
| Apasionata trajton temën e ...
|-
|}
 
=== Shiko dhe ===
{| {{Tab1}}
|-
| Këtu mund të vendosni një lidhje te një artikull tjetër...
|-
|}
 
=== Lidhje të jashtme ===
 
{{film-cung}}

Menyja e lëvizjeve