Ndryshimi mes inspektimeve të "Lumi i Ebros"

Jump to navigation Jump to search
12 bytes added ,  8 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti shtoj: fy:Ebro
(Faqe e re: thumb|Ebroja në [[Zaragoza|Zaragozë]] '''Ebroja''' (spanjisht dhe portugalisht '''Ebro'''; [[Gjuha katalane|katala...)
 
v (r2.7.2) (roboti shtoj: fy:Ebro)
[[fi:Ebro]]
[[fr:Èbre]]
[[fy:Ebro]]
[[gl:Río Ebro]]
[[he:אברו]]
2.557

edits

Menyja e navigimit