Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Zajmina Vasjari.jpg|thumb|250px|Zajmina Vasjari]]
 
'''ZajminaZaimina VasjariVasiari''' lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]], i përket shenjës së Gaforres dhe është një natyrë mjaft e qetë. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe bjondëbiondë.
 
Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Anonymous user

Menyja e navigimit