Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

Jump to navigation Jump to search
20 bytes removed ,  8 vjet më parë
Rejected the last 2 text changes (by 93.159.192.9dhe 46.252.39.2) and restored revision 1057608 by IH
(Rejected the last 2 text changes (by 93.159.192.9dhe 46.252.39.2) and restored revision 1057608 by IH)
[[Skeda:Zajmina Vasjari.jpg|thumb|250px|Zajmina Vasjari]]
 
'''ZaiminaZajmina VasiariVasjari''' lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]], i përket shenjës së Gaforres dhe është një natyrë mjaft e qetë. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe biondëbjondë.
 
Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.
 
== Galeri ==eshte kokrra e kuves
<gallery>
Figura:Zajmina-vasjari-6.jpg

Menyja e navigimit