Dallime mes rishikimeve të "Morovishti"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Demografia ==
Sipas regjistrimit të popullsisë së viti 2002, fshati kishte 909 banorë nga të cilët 903 ishin Maqedonas, 2 Vlleh dhe 4 Serb. == Ekonomia ==
 
== Ekonomia ==
 
== Kultura ==

Menyja e lëvizjeve