Dallime mes rishikimeve të "Nexhat Daci"

Jump to navigation Jump to search
6 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
Ndryshimet e 80.80.166.242 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga I DREJTI.
v (Ndryshimet e 80.80.166.242 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga I DREJTI.)
== Jeta ==
Ai është i martuar dhe ka tre fëmij. Banon në lagjen Velani në Prishtinë. Di të flas shqip, serbisht, anglisht, kroatisht dhe deri diku gjermanisht.
 
o9uoiu
 
== Arsimimi ==

Menyja e lëvizjeve