Ndryshimi mes inspektimeve të "Uzbekistani"

Jump to navigation Jump to search
45 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.2+) (roboti ndryshoj: tt:Үзбәкстан)
 
== Gjeografia ==
[[File:Uzbekistan in its region.svg|thumb|]]
'''Uzbekistani''' ndodhet në pjesën qendrore të Azisë, në mes të Kazakistanit dhe Turkmenisë.
 
Anonymous user

Menyja e navigimit