Dallime mes rishikimeve të "Ilir Bezhani"

Jump to navigation Jump to search
v
Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}}
No edit summary
v (Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}})
{{jorefpa referenca}}
'''Ilir Bezhani''' është një aktor dhe regjisor [[shqiptar]]. Lindi në [[Tiranë]] në vitin [[1952]].
 

Menyja e lëvizjeve