Ndryshimi mes inspektimeve të "Mahmud Ahmedinezhad"

Jump to navigation Jump to search
v
Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca
v (r2.7.3) (roboti ndryshoj: hr:Mahmud Ahmadinežad)
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
== Referencat ==
[http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/8060304.stm BBC News, "Iran's presidential candidates," 21 maj 2009]
 
==Referenca==
{{referenca}}
 
[[Kategoria:Politikanë iranianë]]

Menyja e navigimit