Dallime mes rishikimeve të "Sant Julià de Lòria"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (r2.7.1) (roboti shtoj: simple:Sant Julià de Lòria)
No edit summary
 
<br clear=all>
{{Komunat dhe fshatrat e Andorrës}}
{{Andorra-Ad.}}
<!--kategorizimi-->
[[Category:Andorrë]]

Menyja e lëvizjeve