Ndryshimi mes inspektimeve të "Taxh Mahali"

Jump to navigation Jump to search
26 bytes added ,  8 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti shtoj: ckb:تاج مەحەل
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (r2.7.2) (roboti shtoj: ckb:تاج مەحەل)
[[bs:Tadž Mahal]]
[[ca:Taj Mahal]]
[[ckb:تاج مەحەل]]
[[co:Taj Mahal]]
[[cs:Tádž Mahal]]
4.605

edits

Menyja e navigimit