Dallime mes rishikimeve të "Labova e Madhe dhe Labovitët"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
• Jorgji Meksi, patriot dhe gazetar i shquar 136
 
• Doktor Dhimitër Panajot Meksi, intelektual patriot (1855-1910) 141
 
• Nane Panajot Meksi dhe shkolla shqipe në Labovë 149

Menyja e lëvizjeve