Dallime mes rishikimeve të "Top Albania Radio"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Top Albania Radio''' ndodhet në Tiranë dhe transmetimet në këtë radio kanë filluar në vitin 1998.Ajo sot transmeto në të gjithë Shqipërinë përmes valëve të saj. Gjithashtu ajo mund të dëgjohet në të gjithë botën online.
== Adresa: QNK, Blv “Deshmoret e Kombit”, Tirana, Albania. ==
 
 
== Website ==
http://www.topalbaniaradio.com/
|| Online ||
http://www.topalbaniaradio.com/onair.html
 
 
== Lidhje të jashtme ==
* http://www.topalbaniaradio.com/
 
[[Kategoria:Radiostacione]]
[[Kategoria:Tiranë]]
 
[[de:Top Albania Radio]]
10

edits

Menyja e lëvizjeve