Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:WikiProjekti 100-Vjet Pavarësi/Urimet"

Jump to navigation Jump to search
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
<div align="right">''Ky urim u postua nga — [[Speciale:Kontributet/46.99.52.247|46.99.52.247]] 28 nëntor 2012 21:40 (CET)''.</div>
</div>
<div style="width:; padding:3px 5px; font-size:110%; border:1px solid #DF0101; margin:5px 0; background:#F2F2F2;">
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE SIPER KETIJ RRESHTI DHE MOS SHTO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
 
== Gezuar Shqiperia Jone!!! ==
 
<!-- Shkruaj urimin tënd në hapësirën më poshtë, menjëherë pas këtij rreshti. -->
 
Gezuar moj e Vogla ime Shqiperi.
Nuk me besohet qe do ndjeja kurre nje emocion kaq te forte tek shoh te gjithe Shqiptaret ane mbane botes te veshur me zemer e shpirt Kuq e Zi.
Uroj qe I gjithe ky atdhetarizem I shprehur nga te gjithe te vazhdoje dhe gjithmon e me shume te ndihemi krenar qe jemi Shqipetar.
Krenohuni Vellezer dhe Motra se Shqiperia eshte Mema Jone!!!
Gezuar Shqiperia Jone!!!
 
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
<div align="right">''Ky urim u postua nga — [[Speciale:Kontributet/79.106.109.197|79.106.109.197]] 28 nëntor 2012 22:00 (CET)''.</div>
</div>
<div style="width:; padding:3px 5px; font-size:110%; border:1px solid #DF0101; margin:5px 0; background:#F2F2F2;">
Anonymous user

Menyja e navigimit