Dallime mes rishikimeve të "Tipi 56"

Jump to navigation Jump to search
369 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti shtoj: bg, de, en, es, fi, fr, hr, id, it, ja, nl, pl, ru, tr, vi, zh
(Faqe e re: {{Infobox Armë |name=Tipi 56 |image=300px |caption=Tipi 56 (sipër) dhe AKS-47 |origin=Kina <!-- Read WP:INFOBOXFLAG before you put a...)
 
v (r2.7.2) (roboti shtoj: bg, de, en, es, fi, fr, hr, id, it, ja, nl, pl, ru, tr, vi, zh)
[[Kategoria:Armë zjarri]]
[[Kategoria:Mjete luftarake]]
 
[[bg:Тип 56 (автомат)]]
[[de:Typ 56]]
[[en:Type 56 assault rifle]]
[[es:Tipo 56]]
[[fi:Type 56]]
[[fr:Fusil Type 56]]
[[hr:Type 56]]
[[id:Senapan serbu Type 56]]
[[it:Type 56 (fucile d'assalto)]]
[[ja:56式自動歩槍]]
[[nl:Type 56]]
[[pl:Karabin Typ 56]]
[[ru:Type 56]]
[[tr:Type 56]]
[[vi:Súng trường tấn công Kiểu 56]]
[[zh:56式自動步槍]]

Menyja e lëvizjeve