Ndryshimi mes inspektimeve të "Compact Disc"

Jump to navigation Jump to search
100 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 46.19.230.194 (diskutimet) në versionin e fundit nga EmausBot.
v (U kthyen ndryshimet e 46.19.230.194 (diskutimet) në versionin e fundit nga EmausBot.)
| Kompakt disku për lexim dhe regjistrim (ReWritable) || [[CD-RW]] || Në këtë disk mund të incizojmë më shumë herë.
|}
Kapaciteti i CD eshte 74 min e 14 sec. dhe eshte vendosur per ta zere Simfonin e nente te Bethovenit.
 
== Njësit lexuese ==
 

Menyja e navigimit