Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

Jump to navigation Jump to search
 
Poshtë butonit "Kryej ndryshimet" shkruhet: ''Nëse nuk dëshironi që shkrimet tuaja të redaktohen, të shpërndahen dhe të përdoren sipas dëshirës, mos i jepni këtu. I gjithë teksi që nuk e keni shkruar vetë, përveç fragmenteve të shkurtra, duhet të jetë në dispozicion sipas kushteve në përputhje me [http://wikimediafoundation.org/wiki/Terms_of_Use Kushtet e Përdorimit]''. Por ky artikull është në anglisht, në shqip nuk ekziston akoma. A mund të meret dikush me një nga artikujt më të rëndësishëm të wikipedias? [[Përdoruesi:Babagjysh|Babagjysh]] ([[Përdoruesi diskutim:Babagjysh|diskutimet]]) 9 dhjetor 2012 17:41 (CET)
 
== Flamuri i Shqiperise ==
 
Kush e dine cka eshte tu ndodhe [http://sq.wikipedia.org/wiki/Skeda:Flag_of_Albania.svg| ketu]
: Une verejta se aty po behet nje lufte e madhe per flamurin edhe prap se prap eshte verzioni gabim. Pse?
247

edits

Menyja e lëvizjeve