Ndryshimi mes inspektimeve të "Mahmud Ahmedinezhad"

Jump to navigation Jump to search
v
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
[[bcl:Mahmoud Ahmadinejad]]
[[be:Махмуд Ахмадзінежад]]
[[be-x-old:Махмуд Ахмадзінэжад]]
[[bg:Махмуд Ахмадинежад]]
[[bn:মাহমুদ আহমাদিনেজাদ]]

Menyja e navigimit