Ndryshimi mes inspektimeve të "3 dhjetor"

Jump to navigation Jump to search
73 bytes added ,  7 vjet më parë
v (r2.7.2) (roboti shtoj: zea:3 december)
 
== Vdekje ==
* [[1894]] - [[Robert Louis Stevenson]] shkrimtar i famshëm [[skocez]]
* [[2000]] - [[Gwendolyn Brooks]], shkrimtare amerikane
* [[2011]] - [[Sabri Godo]], politikan, shkrimtar dhe skenarist shqiptar. (l. [[1929]])
Anonymous user

Menyja e navigimit