Dallime mes rishikimeve të "1888"

Jump to navigation Jump to search
128 bytes added ,  9 vjet më parë
 
== Lindje ==
* [[Bahri Omari]] - ishte deputet, botues, publicist shqiptar, ministër dhe veprimtar i [[Balli Kombëtar|Ballit Kombëtar]].
* [[Rexhep Mitrovica]] - veprimtar, [[Nënshkruesit e Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë|nënshkrues]] i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë]], ministër e Kryeministër.
* [[Dhimitër Berati]] - [[Nënshkruesit e Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë|nënshkrues]] i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë]] (vdiq më [[1970]])
7.597

edits

Menyja e lëvizjeve