Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Hatake"

Jump to navigation Jump to search
→‎Paralajmërim: seksion i ri
(→‎Paralajmërim: seksion i ri)
 
Pershendetje Hatake, [[Përdoruesi_diskutim:Euriditi#Bllokoni përdoruesin Hatake|perdoruesi Babagjyshi ka perseri ankesa ndaj teje]]. Rasti me i fresket ky ([http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Diskutim:Rauf_Fico&diff=1295988&oldid=1295924 ketu]). Se si dhe se pse nuk eshte koha dhe vendi te merremi me diskutime te tejzgjatura. [[Përdoruesi diskutim:Babagjysh#Ankesa nga perdoruesi Hatake|Ketu]] i lashe nje shenim perdoreusit Babagjyshi. Pres edhe nga ju mirekuptim. Shpresoj te mos perseritet me nje rast i tille. Pune te mbare dhe gjithe te mirat!--'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 15 mars 2013 16:22 (CET)
 
== Paralajmërim ==
 
{{Paralajmërim}} --[[Përdoruesi:Mikullovci11|Mikullovci]] 15 mars 2013 19:47 (CET)

Menyja e lëvizjeve