Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamitë e Ulqinit"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v
[[File:Ulcinj003.JPG|thumb|300px|right|Qendra orientale e Ulqinit, dallohet '''Sahat Kulla e Sahatit''' dhe Xhamia e Lamit]]
 
Në këtë listë janë të përfshira disa nga xhamitë e qytetit të Ulqinit me rrethinë:
784

edits

Menyja e navigimit