Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Administrata"

Jump to navigation Jump to search
→‎Votimi: Not enough edits/time: Tetovo boy, Visi90
(→‎Kandidatura për burokrat: Diskutimi duhet te jete para votimit.)
(→‎Votimi: Not enough edits/time: Tetovo boy, Visi90)
*{{PËR}} - Pa koment. [[Përdoruesi:Babagjysh|Babagjysh]] ([[Përdoruesi diskutim:Babagjysh|diskutimet]]) 25 shkurt 2013 11:39 (CET)
*{{NEUTRAL}} --[[Përdoruesi:Mr. Pseudo|<span style="background-color:olive"> '''Mr. Pseudo''' </span>]] [[Përdoruesi diskutim:Mr. Pseudo |'''diskuto''']] 25 shkurt 2013 11:51 (CET) (Shënim: Shpreh vullnetin tim për të abstenuar, pra vota ime e këtushme duhet të quhet e pavlefshme, kjo për shkak të disa ngjarjeve të orëve të fundit. Diskutimet përkatëse mbi këto ngjarje i hapa tek Kuvendi dhe [[Kristaq Rama]])
<s>*{{PËR}}-- [[Përdoruesi:Visi90|Visi90]] ([[Përdoruesi diskutim:Visi90|diskutimet]]) 19 mars 2013 23:10 (CET)</s>
<s>*{{PËR}}-- Njeriu i duhur. [[Përdoruesi:Tetovo boy|Tetovo boy]] ([[Përdoruesi diskutim:Tetovo boy|diskutimet]]) 20 mars 2013 00:58 (CET)</s>
::Per fat te keq vota juaj nuk mund te pranohet per tani pasi duket se jeni perdorues te rinj, dhe votimi per burokrat kerkon qe te keni nje njohuri te mire te projektit. (Deri tani votimi kalon, keshtu qe nuk duhet ta mirrni keq). Kerkoj ndjese dhe falemindirit gjithsesi. Mund te merrni pjese ne disa projekte qe kane nevoje sqwiki, kerkoni te [[Wikipedia:Kuvendi]]. Per çdo sqarim me pyesni --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 25 mars 2013 22:28 (CET)
 
= Heqje privilegjesh =

Menyja e lëvizjeve