Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Lazër Mjeda"

61 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q463611 (translate me)
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q463611 (translate me))
[[Kategoria:Vdekje 1935]]
[[Kategoria:Klerikë shqiptarë]]
 
[[de:Lazër Mjeda]]
[[en:Lazër Mjeda]]
[[pl:Lazër Mjeda]]