Ndryshimi mes inspektimeve të "Selitë (kthjellim)"

Jump to navigation Jump to search
v
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3954886 (translate me)
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3954886 (translate me))
Dhe është emri i fshatit në [[Komuna Mollas, Elbasani|Komunën e Mollasit]]:
* [[Selitë, Komuna Mollas]]
 
[[en:Selitë]]

Menyja e navigimit