Dallime mes rishikimeve të "Angjelina Araniti"

Jump to navigation Jump to search
 
==Burime==
===; Artikuj gazete===
* Artikulli [http://www.bksh.al/adlib/scripts/wwwopac.exe?DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=1&%250=200129065&LIMIT=50 Shën Angjelina Shqiptare, e bija e Arianit Komnenit : Historia e princeshës shqiptare, që ngriti Manastirin e Krushedolit në Serbi] [[Republika (gazetë)|Republika]]. - nr. 268, 11 nëntor, 2001, faqe. 21
* Artikulli [http://www.bksh.al/adlib/scripts/wwwopac.exe?DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=1&%250=200138414&LIMIT=50 Shenjtore shqiptare në Manastirin Kushedol të Vojvodinës : Shën Angjelina Shqiptare] [[Gazeta 55]]. - Nr. 200, 24 gusht, 2002, f. 16
===; Dokumente dhe libra===
 
==Lidhje të jashtme==

Menyja e lëvizjeve