Dallime mes rishikimeve të "Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
[[Skeda:Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun.JPG|thumb|200px]]
'''Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun''' Autori: [[Naum Prifti]]. Botuesi: Horizont. Viti i botimit: 1999. Faqet e librit 144. ISBN 978-99927-64-04-6
 
 
 
[[Kategoria:Libra]]
[[Kategoria:Skënderbeu]]

Menyja e lëvizjeve