Dallime mes rishikimeve të "Besnik Çinari"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Skeda U2_Besnik_Cinari.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Jcb)
No edit summary
{{aktor-cung}}
{{Biobox
|Foto =
|Seksi =M
|VëndiLindjes = [[Shkoder]]
}}
 
 
Besnik Çinari është një nga humoristët më të njohur jo vetëm në Shkodër dhe është gjithashtu edhe një skenarist tashmë i sukseshëm i komedive të cilat kanë mbushur teatrin “Migjeni” dhe sallat e teatrove të tjerë në Shqipëri dhe jashtë vëndit.
 

Menyja e lëvizjeve