Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess''' është një album i dy anëtarëve të bendit Dream Theater, John Petrucci (kitarë) dhe Jordan Rudess ([[Tas...)
 
No edit summary
[[Figura:Petrucci&Rudess.jpg|thumb|250px|Mbështjellësi i albumit]]
'''An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess''' është një album i dy anëtarëve të bendit [[Dream Theater]], [[John Petrucci]] ([[kitara|kitarë]]) dhe [[Jordan Rudess]] ([[Tastiera (muzikë)|tastierë]]). Ky album është i jashtëzakonshëm sepse i tëri performohet live (përpos këngës së fundit) dhe vetëm nga këta dy muzicientë (pa instrumentistë të tjerë shtesë).
 

Menyja e lëvizjeve