Ndryshimi mes inspektimeve të "Pr-tech"

Jump to navigation Jump to search
36 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
| webfaqja = http://www.pr-tech.net
| komercial = Jo
| tipi = [[informatika|informatikë]]
| gjuha = shqip
| regjistrimi = [[30 Mars|30 mars]], [[1998]]
| pronari = Ekipi Pr-Tech
| autori = Betim Deva
Bashkëpunimi është i orientuar në bazë të qëllimit të Misionit, nxitimi, ndërtimi dhe ringjallja e trojeve Shqiptare në aspekt teknologjik, shkencor dhe kompjuterik. Pr-Tech tenton ti ngritë shtetet Shqiptare në nivel të duhur për te ekzistuar si konkurencë serioze në tregun e sotëm teknologjik, duke filluar me Evropë Jug-Lindore.
 
Në këtë koncept anëtarët e pr-tech bashkëpunojnë me [[Mozilla Firefox|Firefox]], [[Rrjeta.net]], [[Alb-Shkenca]], [[AlbaLinux]] dhe [[Wikipedia]]n
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e navigimit