Dallime mes rishikimeve të "Agna Group"

Jump to navigation Jump to search
64 bytes added ,  8 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Infobox kompani | company_name = '''Agna Group''' | company_logo = 240px | company_type = Sh.A. | traded_as = | foundation = 1991 | location_city = Tirana|...)
 
v
 
==Kompanitë dhe produktet==
[[File:TID Tower.jpg|thumb|right|200px|Kulla TID në ndërtim]]
 
* [[Agna sh.a]] - Kompani në fushën e ndërtimit dhe pronave të patundshme. Po ashtu merret edhe me importin e Ushqimeve dhe Snack (7days, Misko, Barilla, Bake Rolls, Molto, etj.), Produktet Nestle (Maggi, Nescafe, KitKat, Lion, etj.), Akullore (Boss, Magnum, Maxibon, etj), Higjenë (Everyday, Deus, Duel, Spin) dhe produkte duhani nga [[George Karelias]].
 
 
* [[Agna Investitor]] - Kompani ndërtimi. Një nga projektet e kësaj kompanie është edhe Qendëra Ndërkombëtare e Biznesit [[Kulla TID]] (pallat 25 kate mbi tokë në qendër të Tiranës).
 
 
[[Kategoria:Kompani në Shqipëri]]

Menyja e lëvizjeve