Dallime mes rishikimeve të "Shanllëurfa"

Jump to navigation Jump to search
109 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Şanlıurfa''' është një fshat kurd ne [[Turqi]] ne Kufi me [[Sirin]] dhe është vendbanimi ku lindi Artisti i madh [[Ibrahim Tatlises]].
 
{{Gjeo-cung}}
{{VendeEvropa}}
{{VendeAzise}}
 
 
<!-- Në gjuhë të tjera -->
<!---->
 
[[Kategoria:Turqi|*]]

Menyja e lëvizjeve