Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Muhammed esh-Shejbaniu"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
Dijetari i njohur [[medhhebit Hanefi]] dhe nxënësi i Imam [[Ebu Hanif]]s
 
== Hyrje ==
Anonymous user