Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Muhammed esh-Shejbaniu"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
Dijetari i njohur [[medhhebitMedh-hebi Hanefi]] dhe nxënësi i Imam [[Ebu HanifHanife]]s
 
== Hyrje ==
Anonymous user