Ndryshimi mes inspektimeve të "Shpëtim Gjika"

Jump to navigation Jump to search
38 bytes removed ,  7 vjet më parë
Reverted 1 edit by 79.106.109.221 (talk). (TW)
(Reverted 1 edit by 79.106.109.221 (talk). (TW))
[[Skeda:Shpëtim Gjika.JPG|thumb|150px]]
'''Shpëtim Gjika''' lindur në 3.8.1962 në Vlorë. Në vitet 1982 - 1986 ka kryer Universitetin e Tiranës, Fakulteti i Gjuhëve të Huaja, Dega e Gjuhës frënge. Nga Tetori i 2005 kryen Universitetin Teknologjik “Ismail Qemali”, Vlorë; Fakulteti i Drejtësisë. Kurse në vitet 2005 - 2006: Master për marrëdheniet ndërkombëtare – “IRERIE Institut universitaire d’enseignement général & diplomatique - Diplomatic Academic Institute ”, Paris, France. Ka ushtruar detyrën Prefekt i Qarkut Vlorë në vitet 2002 - 2003. Është Kryetari i bashkisë së Vlorës nga Tetor 2003 dhe Anëtar i Komitetit të Përgjithshëm Drejtues të PSSH. Për më tepër: www.stoprrenimit.com
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
46

edits

Menyja e navigimit