Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndihmë:Guida e redaktimit/Formatimi i tekstit"

Jump to navigation Jump to search
{{/udhëzime}}
 
== Shpi.al jo vetem prona ==
 
Keni menduar te hapni nje shtepi te re, ideve tuaja per biznes u duhet nje hapesire per tu konkretizuar, deshironi nje toke per te ndertuar vete stehen tuaj te dashurise? Shpi.al eshte ajo qe bene per ju, me ne ju mund te gjeni shtepine e duhur, ne lagjen e duhur me cmimin qe ju pershtatet me shume, hapesiren perfekte ne lagjen ku ndodhen te gjithe klientet tuaj actual dhe potencial, por jo vetem kaq me ne ju do te keni arkitektin tuaj personal, juristin dhe bankierin tuaj. Te gjithe keta profesioniste jane ne dispozicionin tuaj per tju hequr juve pikepyetjet tuaja dhe per ti kthyer apo te pika te forta dhe te qendrueshme.
Me arkitektin tone ju mund te arredoni shtepine tuaj, hapesiren tuaj te punes, mund te realizoni nje project te plote por ne mund tju ndihmojme te hiqni dhe ato pikepyetjet e vogla si pershembull “cfare ngjyre ti marre perdet, si ti lyej muret ????”
 
Juristi jone do tju ndihmoje per ane ligjore dhe te merzitshme te te hapurit nje shtepi apo nje aktivitet te ri. Ju merrni vetem anen e bukur, shijoni shtepine tuaj te re, zgjidhni mobiljet dhe aksesoret per te personalizuar shtepine tuaj, pjesa tjeter e gjithe moria e letrave dhe burrokracite e “kota” dhe “stresuese” qe ju heqin te gjithe kenaqesine lerjani juristit tone ai me shume korektesi dhe profesionalizem do te kujdeset per to.
 
Por ju po mendoni : Ok shume bukur e gjetem shtepine ne lagjen e duhur, I beme dokumentat gati dhe e mobiluar sipas deshires tone, por nuk mund ta blej mund e perballoje dot ta paguaj te gjithen njeheresh , nuk me leverdise te harxhoje te gjithe kursimet e mia dhe me e rendesishmja nuk kam kohe per te kerkuar te gjitha bankat e vendit per te gjetur ate qe me leverdis me shume dhe qe me fal dhe fleksibilitet ne shlyerjen e kredise time .
 
Me lini tju jap nje lajme te mire per kete jemi serisht ne me ndihmen tone dhe me marreveshjet tona me bankat me te mira dhe me prestigjoze qe zhvillon aktivitetin e tyre ne vend, ju vetem me nje klikim keni mundesine te gjeni banken tuaj. Pra nuk keni me nevoj te harxhoni dite te tera per te shkuar banke me banke per te marre ofeertat qe ato kane per ju dhe me pas prape nje apo disa dite per te vendosur cila do te jete banka jua. Me bankierin e shpi.al ju nuk e keni me kete problem, juve ju takon vetem te ndiqni keshillat e tij dhe te shijoni kenaqesite qe te fal nje shtepi e re, nje zyre e re, nje toke e blere ne nje zone te dashur per ju…
 
Ne ne shpi.al ju kursejme ate qe eshte me e rendesishmja ne nje bote si kjo e jona ku cdo qe eshte dinamike dhe leviz shume shpejto, KOHEN …
[http://www.shpi.al www.shpi.al]
Anonymous user

Menyja e navigimit