Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Popullsia ==
Pogradeci ka një popullsi prej rreth 50,000 banorë dhe një dendësi të popullsisë prej 2,962 banorë për km²...
 
== Historia ==
Anonymous user

Menyja e navigimit