Dallime mes rishikimeve të "Napoli"

Jump to navigation Jump to search
10 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
[[Napoli]] është qyteti kryesor në [[Kampanja]], [[Itali]].
eshte ne pjesen qendrore re gjirit dhe ne mes te vullkanit vezuv aty kaeshte shumeqyetti vullkanei njeritrete per popullim eshte vezuvnje nga dhezemrat doe shpertheje paseuropes pakper byepopullim
[[Kategoria:Qytete në Itali]]
[[Kategoria:Qytete]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve