Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Tibor Bojanić"

Jump to navigation Jump to search
Faqe e re: parapamje Tungjatjeta. Mua më quajnë Tibor Bojanić. Unë jam nga Banja Luka, Republika Serbe, Bosnja dhe Hercegovina.
(Faqe e re: parapamje Tungjatjeta. Mua më quajnë Tibor Bojanić. Unë jam nga Banja Luka, Republika Serbe, Bosnja dhe Hercegovina.)
(Pa ndryshime)

Menyja e lëvizjeve