Dallime mes rishikimeve të "Agna Group"

Jump to navigation Jump to search
63 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
Skeda TID_Tower.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej INeverCry
v (Fix URL prefix)
v (Skeda TID_Tower.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej INeverCry)
 
==Kompanitë dhe produktet==
 
[[File:TID Tower.jpg|thumb|right|200px|Kulla TID në ndërtim]]
* [[Agna sh.a]] - Kompani në fushën e ndërtimit dhe pronave të patundshme. Po ashtu merret edhe me importin e Ushqimeve dhe Snack (7days, Misko, Barilla, Bake Rolls, Molto, etj.), Produktet Nestle (Maggi, Nescafe, KitKat, Lion, etj.), Akullore (Boss, Magnum, Maxibon, etj), Higjenë (Everyday, Deus, Duel, Spin) dhe produkte duhani nga [[George Karelias]].
 

Menyja e lëvizjeve