Ndryshimi mes inspektimeve të "Ligjet e Njutonit"

Jump to navigation Jump to search
 
Skaters showing newtons third law.svg|thumb|right|250px|Ligji i tretë i Njutonit. Forcat e skiatorëve kanë madhësi të barabartë dhe drejtime të kundërta
karin ne pidh ja piqk
 
==Rendësia dhe fusha e zbatimit==
Anonymous user

Menyja e navigimit